Pośrednictwo pracy

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Gastroenterologia

Oferta z dnia 22.07.2019 nr 338/PP/2019

Email Drukuj PDF

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Przychodni EMC przy ulicy Wejherowskiej we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Gastroenterolog

Miejsce pracy: Przychodnia EMC przy ul. Wejherowskiej, Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • praca w Poradni Ambulatoryjnej

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekujemy:

  • aktualnego prawa wykonywania zawodu

  • specjalizacji z gastroenterologii IIº

  • umiejętności planowania i organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialności i samodzielności

  • umiejętności interpersonalnych i nastawienia na jakość obsługi Pacjenta

  • znajomości obsługi komputera

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • formę zatrudnienia do uzgodnienia, zlecenie lub kontrakt

  • udział w szkoleniach, kursach, sympozjach wewnętrznych

  • możliwość zdobywania wiedzy, dzięki stosowanym w naszych szpitalach nowoczesnym metodom pracy

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • samodzielność i pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub przez link rekrutacyjny:

oferta z dnia 12.07.2019 nr 331/PP/2019

Sonomed 55-080 Smolec
ul. Hebanowa 1

tel: 691 887 882

zatrudni gastrologa

specjalizacja-gastrologia