Pośrednictwo pracy

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Medycyna pracy

oferta z dnia 23.07.2019 nr 376/PP/2019

Email Drukuj PDF

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek w Oleśnicy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Medycyny Pracy

Miejsce pracy: Przychodnia EMC przy ul. 3 Maja, Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie pacjentów w ramach Medycyny Pracy

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • znajomość obsługi komputera

  • odpowiedzialność i samodzielność

  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

  • udział w bezpłatnych szkoleniach, kursach i sympozjach wewnętrznych

  • przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj lub link zgłoszeniowy:

Oferta z dnia 7.05.2019 nr 219/PP/2019

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

1. Nazwa pracodawcy PRZYCHODNIA MSWiA WE WROCŁAWIU

2. Adres pracodawcy:

Miejscowość WROCŁAW Powiat WROCŁAW Kod pocztowy: 53-501

I. Informacje dotyczące zgłoszonego miejsca zatrudnienia

3. Nazwa stanowiska ASYSTENT, STARSZY ASYSTENT

4. Nazwa zawodu LEKARZ

5. Miejsce wykonywania pracy PORADNIA MEDYCYNY PRACY I PORADNIA BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH W PRZYCHODNI MSWiA WE WROCŁAWIU, UL. GRABISZYŃSKA 35-39, WROCŁAW

6. Dodatkowe informacje (np. możliwość zakwaterowania) NIE

7. Rodzaj zatrudnienia

a) umowa o pracę TAK b) umowa zlecenie TAK c) inne TAK

8. Wymagania – oczekiwania pracodawcy

a) wykształcenie b) staż pracy c) specjalizacja

WYŻSZE MEDYCZNE MEDYCYNA PRACY, MEDYCYNA PRZEMYSŁOWA,

MEDYCYNA MORSKA I TROPIKALNA, MEDYCYNA KOLEJOWA,

MEDYCYNA TRANSPORTU, MEDYCYNA LOTNICZA LUB

HIGIENY PRACY,

d) znajomość języków obcych e) inne

9. Data rozpoczęcia zatrudnienia OD ZARAZ

10. Charakterystyka, rodzaj wykonywanej pracy PRACA LEKARZA W PORADNI MEDYCYNY PRACY I PORADNI BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH, UL. GRABISZYŃSKA 35-39, WROCŁAW Liczba wolnych miejsc zatrudnienia 1